deliveryDarmowa wysyłka od 100 zł!

mailemail@koszulkowo.com delivery+48 500 111 222
facebook icon
instagram icon
twitter icon
Reading Time: 2 minutes

Zaprojektuj trampki!

Chcesz wyrazić swój styl? Trampki to jeden z najpopularniejszych na świecie modeli obuwia. Ich historia sięga aż 1832 roku, jednak prawdziwą popularność zdobyły w latach 70. XX wieku, kiedy ich noszenie stało się wyrazem rewolucji obyczajowo-kulturowej. Dziś trampki stanowią obowiązkowy element praktycznie każdej garderoby, niezależnie od płci i wieku. To obuwie o bardzo uniwersalnym charakterze, które pasuje zarówno do dżinsów, eleganckich sukienek, marynarek jak i garnituru.Wszechobecność trampek nikogo już nie dziwi! Ze względu na popularność trampki straciły jednak już swój rewolucyjny charakter. Dziś nie są kojarzone z żadnym konkretnym światopoglądem. Jeśli chcesz to zmienić, stwórz trampki własnego projektu. Możesz to zrobić za pomocą naszego kreatora. Jest bardzo łatwy w obsłudze, a co najważniejsze nie musisz być grafikiem, żeby z jego pomocą zaprojektować wymarzone trampki.

Stwórz trampki swoich marzeń

Ozdób klasyczne trampki, jak tylko chcesz. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, które dostępne są w naszej bazie. Wybierz kolor obuwia i sznurówek. Stwórz projekt trampek składający się z clipartów, kształtów, typografii i grafik. Jeśli zależy Ci na tym aby trampki były niepowtarzalne wgraj własną grafikę. Możliwości jest naprawdę sporo.

Wyraź swój styl, zrób osobiście swoje trampki. Lubisz anime, jesteś fanem deski, a może bardziej pociągają cię surferskie klimaty? Star Trek, Harry Potter lub Minecraft to Twoje życie? W naszym generatorze znajdziesz wiele popularnych i znanych motywów. Tworzymy zarówno drobne jak i wielkoformatowe nadruki obejmujące całą powierzchnię obuwia.
Personalizowane trampki - zaprojektuj swój własny wzór!

Personalizowane trampki - zaprojektuj swój własny wzór!

Zaprojektuj trampki, które posłużą przez lata

Istnieją okazje i wydarzenia, które wręcz wymagają upamiętnienia. Przykład? Długo wyczekiwane festiwale muzyczne z koncertami największych gwiazd. Stwórz oryginalne trampki z okazji tego wydarzenia. Twoje festiwalowe stylówki nabiorą charakteru, a ty po latach będziesz mieć miłą pamiątkę.

Co z jakością trampek z własnym nadrukiem?

Sprzedawane przez nas trampki są długotrwałe, nie ulegają wyblaknięciu bądź spraniu. Bogate zaplecze technologiczne pozwala nam tworzyć wysokojakościowe nadruki, które wyróżnia wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych. Możesz mieć więc pewność, że nie puszczą farby podczas deszczu, a nawet porządnej ulewy.

Personalizuj trampki, wyraź swoją osobowość!

Marzysz o obuwiu, które wprost wyjawi twoje poglądy? Zaprojektuj trampki z napisami. W naszym kreatorze oferujemy kilkanaście różnych krojów pisma. Wybierz ten, który najbardziej pasuje do twojego hasła. Zauważyliśmy, że dużym powodzeniem cieszą się trampki z motywującymi sloganami. Wcale nas to nie dziwi! W takich butach znacznie łatwiej iść przez życie.

Zaprojektuj trampki z ulubionym cytatem filmowym lub książkowym. A może masz swoje motto, którym kierujesz się w życiu? Śmiało nanieś je na obuwie – stwórz swoje osobiste trampki! Gwarantujemy, że już nigdy nie będziesz chodzić z opuszczoną głową. Umieszczony na trampkach napis szybko przypomnij ci dokąd i po co zmierzasz.