deliveryDarmowa wysyłka od 100 zł!

mailemail@koszulkowo.com delivery+48 500 111 222
facebook icon
instagram icon
twitter icon
Reading Time: 2 minutes

Zaprojektuj koszulkę jakiej nie ma nikt

Chcesz wyróżnić się z tłumu i wyrazić swój styl? Najłatwiej osiągniesz to za pomocą unikatowych ubrań. Poszukiwanie oryginalnej, wyróżniającej się odzieży bywa dość czasochłonne i co gorsze – bardzo kosztowne. Alternatywą może być odzież twojego własnego projektu, najlepiej koszulki. Dlaczego? Bo to właśnie ta część garderoby jest najczęstszym elementem stylizacji. Jej uniwersalny charakter sprawia, że pasuje dosłownie do wszystkiego, zarówno spodni, jak i spódnicy.
Zrób własną koszulkę!
Spokojnie – nie musisz umieć szyć i rysować, żeby móc zaprojektować koszulkę. Wystarczy skorzystać z naszego kreatora.

Strona do projektowania koszulek

Jak stworzyć własną koszulkę z pomocą naszego kreatora?

To proste! Przejrzyj naszą bazę grafik, clipartów i krojów pism. Wybierz te, które chcesz umieścić na koszulce i przenieś je na wygenerowany model. Gotowe!

Jak widzisz nie musisz posiadać specjalnych umiejętności graficznych. Wystarczy obsługa myszki. Przygotuj swoją grafikę, my zajmiemy się resztą.

Istnieje jeszcze druga opcja pozwalająca na stworzenie koszulki według własnego projektu. Przygotuj swoją grafikę i wgraj ją do kreatora. Wydrukujemy wszystko! Bogate zaplecze technologiczne i lata doświadczeń sprawiły, że możemy zapewnić wysoką jakość praktycznie każdego nadruku, zarówno mało i wielkoformatowego.

Personalizowana koszulka - zaprojektuj swój własny wzór!

Personalizowana koszulka - zaprojektuj swój własny wzór!

Stwórz własną koszulkę – wyraź to co w Tobie tkwi!

Zaprojektuj koszulkę, której będą ci zazdrościć. Potraktuj materiał niczym płótno. Stwórz obraz godny podziwu i zmień się w mobilną galerię sztuki! Masz coś do zakomunikowania? Śmiało wyraź to co czujesz i czym się interesujesz.

Kto wie? Być może dzięki temu spotkasz kogoś, kto podziela twoje zainteresowania? Zrób pierwszy krok – stwórz koszulkę. Jeśli będzie unikatowa nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Przygotuj oryginalną grafikę, która mówi kim jesteś.

Zaprojektuj koszulkę na prezent

Twój znajomy będzie niedługo świętował urodziny, a Ty kompletnie nie wiesz co mu sprezentować? Również i w tym wypadku koszulka może okazać się strzałem w dziesiątkę. Oczywiście pod warunkiem, że sam ją zaprojektujesz. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, możesz skorzystać z gotowych motywów w naszym kreatorze.

Znajdziesz tam zarówno wzory z okazji osiemnastych jak i setnych urodzin. Oprócz tego oferujemy szeroką gamę pojedynczych grafik, napisów i clipartów, które możesz dowolnie modyfikować. Jeśli zależy ci na oryginalności, przygotuj swoją własną grafikę lub samodzielnie napisane życzenia. Ich moc będzie większa, jeśli dobierzesz odpowiedni krój pisma.

Nie kupuj kiepskiej jakości koszulek z modnym, ale też i powtarzalnym nadrukiem. Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy tworząc unikatową koszulkę na wysokiej jakości materiale. Sieciówkowe t-shirty są zwykle kiepskiej jakości co sprawia, że szybko się zużywają. Nasze koszulki wykonane są z wysokojakościowych, przyjemnych dla skóry materiałów, które nie ulegają blaknięciu i spieraniu.

Koszulka, którą sam stworzysz na pewno będzie przez ciebie wykorzystana. W końcu stworzyłeś coś, co naprawdę ci się podoba! Kupowane na wyprzedażach koszulki z sieciówki zazwyczaj lądują na dnie szafy. To nie jest zbyt ekologiczne. Kupując coś do czego nie jesteś przekonany w stu procentach przyczyniasz się pośrednio do degradacji środowiska. Pamiętaj, że w przypadku mody zasada “less is more” dotyczy nie tylko stylizacji.