deliveryDarmowa wysyłka od 100 zł!

mailemail@koszulkowo.com delivery+48 500 111 222
facebook icon
instagram icon
twitter icon
Reading Time: 3 minutes

Koszulka z własnym nadrukiem

Jak najlepiej podkręcić swoje stylizacje? Za pomocą oryginalnego t-shirtu! To najbardziej uniwersalna część garderoby, którą nosimy o każdej porze roku. Zimą świetnie sprawdzają się w roli podkoszulki, latem jako główny element garderoby wyznaczający linię całej stylizacji.Koszulka z krótkim rękawem to podstawowy element każdej garderoby. Noszą ją zarówno osoby preferujące styl sportowy, jak i elegancki. Niezaprzeczalnie jest to element odzieży, który nosimy na sobie najczęściej. Dlatego, warto wybierać wyłącznie te koszulki, które w pełni odzwierciedlają nasz styl i osobowość, np. koszulki z nadrukami.

Koszulka z nadrukiem – krótki rys historyczny

Moda umieszczania na t-shirtach przeróżnych sloganów o charakterze politycznym, światopoglądowym, ironicznym lub optymistycznym (tzw. statement t-shirt) narodziła się w latach 70. Ale ich potencjał dostrzeżono już na początku lat 50. podczas kampanii prezydenckiej Thomasa Dewey’a, który umieścił na koszulkach swoje hasła wyborcze. Koszulki z przesłaniem stały się popularne jednak dopiero za sprawą londyńskiej projektantki mody Katharine Hamnett, która zamieszczała na swoich T-shirtach duże, rzucające się w oczy napisy komentujące problemy ówczesnego świata. Najwięcej sławy zyskał damski t-shirt z nadrukiem „58% don’t want Pershing” stanowiącym sprzeciw wobec instalacji amerykańskiego pocisku Pershing na terenie Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, koszulki służące jako manifest, początkowo traktowane były wyłącznie jako bielizna.

Kreator do stworzenia t-shirtu z własnym nadrukiem

Jeśli i Ty chciałbyś coś wyrazić za pomocą swojego T-shirtu, służymy pomocą. Wydrukujemy to, co sam zaprojektujesz. Bez obaw, nie musisz posiadać specjalnych umiejętności graficznych, czy rysunkowych, żeby stworzyć swój własny projekt koszulki. Wystarczy, że skorzystasz z naszego kreatora. Choć posiada wiele funkcji, jest bardzo intuicyjny. Z jego pomocą, stworzysz wymarzoną koszulkę w zaledwie kilka chwil.

Załaduj grafikę, która ma być umieszczona na koszulce z własnego komputera lub skorzystaj z naszej gotowej bazy. Znajdziesz w niej grafiki znanych, zabawnych popkulturowych postaci – bohaterów filmów, seriali i kreskówek. Jesteś fanem Spidermana, Supermana, Jokera, a może Lorda Vadera? Umieść ich na swojej koszulce. A może wolisz tekstowe przesłanie? Skorzystaj z gotowych kompozycji typograficznych lub stwórz własną, używając naszej biblioteki czcionek. Znajdziesz w niej wiele rodzajów pism. Jeśli chcesz, żeby koszulka miała nieco bardziej minimalistyczny charakter, zamiast grafik zastosuj proste symbole. Ich zbiór znajdziesz w galerii kształtów.

Personalizowana koszulka - zaprojektuj swój własny wzór!

Personalizowana koszulka - zaprojektuj swój własny wzór!

Koszulki z własnym nadrukiem – damskie

Potraktuj koszulkę jak płótno umieszczając na niej dowolną ilość warstw. Możesz je dowolnie ze sobą mieszać. W nawigacji pomiędzy nimi pomoże ci panel Warstwy. Z jego pomocą możesz zmieniać kolejność poszczególnych elementów i wyłączać ich widoczność. Podobnie jak w przypadku programów graficznych, możesz korzystać z funkcji maski, która umożliwia stworzenie tekstu z tłem złożonym z innego obrazu. Grafika wielokrotnie wzmacnia przekaz hasła.

W kreatorze możesz stworzyć nadruk do dowolnego modelu koszulki. W naszym asortymencie mamy zarówno t-shirty męskie, dziecięce, jak i nieco bardziej przylegające do ciała koszulki damskie. Dzięki dużej ilości rozmiarów, panie preferujące luźne, klasyczne t-shirty, mogą potraktować męskie koszulki jako koszulki unisex. W naszej ofercie znaleźć można jeszcze jeden, nieco bardziej elegancki fason z kołnierzykiem, czyli tzw. polówkę. Koszulki polo z własnym nadrukiem również dostępne są w trzech wariantach: damskiej, męskiej i dla dzieci.

Koszulki z własnym nadrukiem dla dzieci

Koszulki dla dzieci z nadrukiem dostępne są w kilku rozmiarach. W naszej bazie grafik znajdziesz wiele popularnych, bajkowych bohaterów, które na pewno przypadną do gustu Twojemu maluszkowi. Z doświadczenia wiemy, że większość dzieci uwielbia zwierzęta, dlatego aby ułatwić ci projektowanie koszulki, stworzyliśmy z ich motywem specjalną kategorię. Znajdziesz w niej zarówno realistyczne grafiki czworonogów, jak i ich wersje rysunkowe.

Twoje dziecko uwielbia dinozaury? Świetnie! Polecamy stworzenie kilku koszulek z różnymi gatunkami, po jednym na każdy dzień tygodnia! Podejrzewamy, że dzięki temu ubieranie się do przedszkola może okazać się znacznie krótsze niż dotychczas. A może twój maluszek przejawia artystyczny talent? Pozwól aby sam zaprojektował swoją dziecięcą koszulkę z nadrukiem. Jak już wspomnieliśmy, korzystanie z naszego kreatora jest dziecinnie proste.

Koszulki z własnym nadrukiem – samodzielne przygotowanie grafiki

Jeśli samodzielnie przygotowujesz grafikę, która ma znaleźć się na twoim t-shircie, zadbaj o to, by miała właściwe rozmiary. Chcesz mieć pewność, że grafika zostanie wydrukowana w wysokiej jakości? Przygotuj ją w formacie 1000x1000px. Zalecamy przygotować grafikę w rozdzielczości 300 DPI (profil kolorów CMYK lub RGB).

Jeśli marzysz o koszulce z wydrukiem wielkoformatowym (FullPrint), minimalny zalecany rozmiar plików graficznych to 2000x2000px (300 DPI). Zależy ci na bardzo wysokiej jakość wydruku? Przygotuj grafikę w rozmiarach ok. 3000×4000 px. Nasz kreator koszulek obsługuje grafiki w formatach JPG, GIF i PNG.